STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW DO DOMÓW I INWESTYCJI


Popularność pojazdów elektrycznych i hybrydowych dynamicznie wzrasta.  Ładowarki pojazdów elektrycznych coraz częściej spotykane są na parkingach miejskich, osiedlowych, czy w centrach handlowych, a także na stacjach benzynowych. Dzięki instalowanym w takich miejscach superszybkim stacjom ładowania pojazdów prądem stałym o dużej mocy - ładowanie samochodu elektrycznego może zająć zaledwie 30 minut.  Przydomowe ładowarki do samochodów elektrycznych pozwalają uzupełnić poziom energii w aucie nieco wolniej (ładują prądem zmiennym - AC, przekształcanym w pojeździe przez układ wewnętrzny w prąd stały - DC), ale z powodzeniem można instalować je na każdej prywatnej posesji. Ładowarki samochodów elektrycznych różnią się przede wszystkim mocą, rodzajem prądu ładowania (DC – prąd stały lub AC – prąd zmienny)   i rodzajem wtyczki/gniazda. Wszystkie stacje do ładowania samochodów elektrycznych dostępne w ofercie ASAJ posiadają uniwersalne wtyczki stosowane praktycznie we wszystkich pojazdach elektrycznych dostępnych na rynku europejskim, są one bezpieczne i łatwe w użyciu. Kompaktowa budowa pozwala zamontować je nawet w małym garażu – w takich miejscach szczególnie polecane są wiszące ładowarki typu Wallbox. Oferujemy zarówno sprzedaż urządzeń, jak też kompleksowy montaż stacji ładowania – zaczynając od fachowego doradztwa i doboru optymalnego rozwiązania, po jego integrację w dowolnej inwestycji.


 
EKOLOGIA INNOWACYJNOŚĆ INTUICYJNA OBSŁUGA
Zapytaj o nasze usługi
X
* Pole wymagane
Wszystkie inwestycje realizujemy wyłącznie na sprawdzonych komponentach wiodących producentów

Sprzedaż stacji ładowania

szeroka oferta wysokiej klasy urządzeń skierowana zarówno do firm instalacyjnych jak i inwestorów indywidualnych.

Wsparcie techniczne

profesjonalny dobór rozwiązania najlepiej dopasowanego do indywidualnych oczekiwań klienta i określonego budżetu.

Wycena instalacji stacji ładowania

opracowanie pełnego kosztorysu inwestycji, obejmującego zakup urządzenia oraz montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych w docelowej lokalizacji.

Finansowanie przydomowych i ogólnodostępnych stacji ładowania

dogodne warunki zakupu urządzeń i usług ich integracji: leasing, płatność w ratach oraz odroczony termin płatności.
Poznaj nasze komplementarne rozwiązania
Wszystkie inwestycje realizujemy wyłącznie na sprawdzonych komponentach wiodących producentów.

Stacje ładowania pojazdów

Po polskich drogach jeździ już ponad 43 tysiące samochodów elektrycznych i hybrydowych. Stale rosnąca liczba takich aut sprawia, że coraz więcej miast, zarządców nieruchomości czy właścicieli obiektów handlowych czy hoteli montuje w swoich obiektach stacje ładowania samochodów elektrycznych. Łatwo dostępne punkty ładowania samochodów elektrycznych zachęcają do zmiany środka lokomocji na bardziej ekologiczny. Ogólnodostępne ładowarki do samochodów elektrycznych można znaleźć bez problemu po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła: „stacje ładowania samochodów elektrycznych mapa”. Stacja ładowania pojazdów elektrycznych z powodzeniem może zostać zamontowana także na prywatnej posesji. W domach stosuje się zwykle tzw. stacje ładowania AC, czyli urządzenia zasilające auto prądem zmiennym o mocy 1,4 do 22 kW. Stacje DC, o wyższej mocy ładowania (od 10 do 300kW) spotykane są najczęściej w centrach handlowych. W garażu najlepiej sprawdzi się ładowarka do samochodu typu wallbox – jest to niewielkie urządzenie, które można zamontować na ścianie. Wszystkie stacje do ładowania samochodów elektrycznych dostępne w ofercie ASAJ posiadają uniwersalne wtyczki pasujące do wszystkich pojazdów elektrycznych dostępnych na rynku europejskim - są bezpieczne i łatwe w użyciu.

Zwiń / Rozwiń

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii