KOMPLEKSOWA REALIZACJA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH


Realizujemy profesjonalne i bezpieczne instalacje elektryczne w domach, mieszkaniach, a także lokalach usługowych. Prace wykonywane są przez doświadczone, odpowiednio wykwalifikowane firmy elektroinstalacyjne, będące wieloletnimi partnerami ASAJ. Oferujemy wykonanie instalacji elektrycznej podtynkowej, natynkowej i listwowej. W montażu instalacji elektrycznych korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Przygotowujemy instalację kompleksowo: profesjonalnie doradzamy, dostarczamy komponenty, a także wykonujemy wszelkie prace instalacyjne. W sprzedaży posiadamy pełną gamę komponentów do realizacji instalacji elektrycznych: od kabli i przewodów, przez aparaturę zabezpieczającą, elementy automatyki i sterowania, osprzęt elektryczny i instalacyjny, rozdzielnice, po oświetlenie dekoracyjne i ogrodowe dzięki czemu jesteśmy w stanie wyposażyć w instalację elektryczną każdy budynek.


 
FACHOWOŚĆ NIEZAWODNOŚĆ RZETELNOŚĆ
Zapytaj o nasze usługi
X
* Pole wymagane
Wszystkie inwestycje realizujemy wyłącznie na sprawdzonych komponentach wiodących producentów

Sprzedaż komponentów do instalacji elektrycznych

pełne wyposażenie firm instalacyjnych - szeroki wybór elementów instalacji elektrycznych sprawdzonych producentów

Wsparcie techniczne

fachowe doradztwo w kwestii realizacji instalacji elektrycznych we wszelkiego typu lokalach, dobór rozwiązań i technologii.

Wycena instalacji elektrycznych

opracowanie kompleksowego kosztorysu instalacji zgodnego z projektem.

Montaż instalacji elektrycznych

wykonanie wszystkich prac instalacyjnych przez sprawdzone firmy, będące wieloletnimi partnerami biznesowymi ASAJ.
Poznaj nasze komplementarne rozwiązania
Wszystkie inwestycje realizujemy wyłącznie na sprawdzonych komponentach wiodących producentów.

Osprzęt elektryczny

W ramach usługi realizacji instalacji elektrycznych oferujemy montaż niezbędnego w każdej inwestycji osprzętu elektrycznego, takiego jak: gniazdka elektryczne, włączniki, gniazda multimedialne, ściemniacze świateł, ale też nowoczesnych rozwiązań takich jak porty USB, włączniki do rolet, czy różnego rodzaju czujniki ruchu, temperatury, dymu, zalania wodą czy otwarcia okien - wykorzystywane w systemach typu inteligentny dom jak też detektory, domofony, dzwonki, alarmy a także gniazda i wtyczki przemysłowe. Posiadamy w ofercie osprzęt renomowanych producentów dostępny w szerokiej palecie odcieni i wykończeń (szkło, drewno, stal, kamień, beton itd.) – umożliwiających dopasowanie elementów instalacji elektrycznej do estetyki wnętrza, w którym mają zostać zainstalowane.

Zwiń / Rozwiń

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

Izolatory

Realizacja instalacji elektrycznej w każdym obiekcie wymaga zastosowania szeregu elementów przeznaczonych do mocowania, łączenia, ochrony przewodów lub innych jej komponentów. Wśród nich wymienić można: puszki podtynkowe i natynkowe, listwy elektroinstalacyjne, korytka i półki kablowe, różnego rodzaju uchwyty mocujące, zaciski tablicowe i listwy, zaciski łączące żyły przewodów w puszkach, jak też rury instalacyjne służące do ochrony przewodów.

Zwiń / Rozwiń

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

Aparatura zabezpieczająca

Odpowiednie zabezpieczenie instalacji elektrycznej przed ewentualnymi skutkami zwarć, przeciążeń i przepięć oraz jej użytkowników przed porażeniem prądem w przypadku jej wadliwego działania jest zadaniem aparatury zabezpieczającej. Montowana w rozdzielnicach aparatura modułowa to przede wszystkim: ograniczniki przepięć, przełączniki, zabezpieczenia różnicowoprądowe, wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowoprądowe, wkładki topikowe, rozłączniki bezpiecznikowe. Zastosowanie aparatury zabezpieczającej renomowanych dostawców takich jak Schneider, Eaton, Hager, Legrand, Eti przekłada się nie tylko na bezpieczeństwo instalacji elektrycznej, ale też jej wytrzymałość. Wysokiej jakości elementy aparatury modułowej dostępne w sklepie asaj.pl są łatwe w montażu, niezawodne i można przy ich wykorzystaniu wykonać zabezpieczenia instalacji w różnego typu obiektach.

Zwiń / Rozwiń

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

Rozdzielnice, skrzynki, obudowy

Będące sercem instalacji elektrycznej rozdzielnice w przypadku każdego obiektu są konfigurowane indywidualnie. Aparatura modułowa, którą w sobie mieszczą, dobierana jest na podstawie schematu wykonanego przez projektanta instalacji lub elektryka. Same skrzynki występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować ich wielkość do złożoności instalacji. W sklepie asaj.pl dostępne są rozdzielnice natynkowe i podtynkowe. Rozdzielnice mogą być montowane wewnątrz i na zewnątrz budynku. W przypadku tych drugich ważny jest wybór rozwiązania o odpowiedniej szczelności. Do prawidłowego skonfigurowania skrzynki elektrycznej lub szafy rozdzielczej – niezbędny jest też osprzęt łączeniowy tj.: szynoprzewody, złączki szynowe, bloki rozdzielcze, listwy zaciskowe, odgałęźniki, płaskowniki i inne. Wśród sprawdzonych dostawców różnego rodzaju rozdzielnic wymienić takie marki jak: Elektroplast, Eti, Schneider, Legrand, Hager, Jakmet, Incobex, Rittal.

Zwiń / Rozwiń

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

Automatyka i sterowanie

Automatyka i systemy sterowania to rozwiązania stosowane już nie tylko w instalacjach elektrycznych zakładów przemysłowych. Elementy tego rodzaju znajdują coraz szersze zastosowanie w domach i mieszkaniach – m.in. w ramach systemów typu inteligentny dom. Komponenty niezbędne do wykonania tego typu rozwiązań to między innymi sterowniki i przekaźniki (przekaźniki czasowe, automaty schodowe, automaty zmierzchowe, przekaźniki monostabilne i bistabilne, sterowniki programowalne), różnego rodzaju czujniki (w tym czujniki ciśnieniowe i indukcyjne), elementy sterowania (styki, wyłączniki przeciwpożarowe i alarmowe, kolumny i lampki sygnalizacyjne, przyciski sterownicze), czy termostaty przemysłowe i mieszkaniowe. Rekomendujemy stosowanie wysokiej jakości komponentów rozpoznawalnych producentów takich jak: Eaton, Eti, Legrand, Hager, Schneider.

Zwiń / Rozwiń

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

Inteligentny dom

Dzięki systemom typu inteligentny dom lokum staje się bardziej energooszczędne, bezpieczniejsze i bardziej komfortowe. Pracę poszczególnych urządzeń można programować lub sterować nimi zdalnie – za pomocą dedykowanych aplikacji np. poprzez smarphone Tego rodzaju rozwiązania umożliwiają m.in. programowanie pracy systemu ogrzewania, czy klimatyzacji oraz bieżące jej kontrolowanie w celu optymalizacji kosztów działania poszczególnych instalacji. Rozwiązania typu smart home poprawiające bezpieczeństwo obejmują szereg czujników, dzięki którym możliwe jest wykrycie włamania (otwarcie okna) czy zalania. W ramach takich zabezpieczeń można zintegrować również kamery do monitoringu. Zdalne sterowanie roletami i światłem można wykorzystać do symulowania obecności w domu podczas wyjazdu – nie dając potencjalnym włamywaczom okazji do działania. Sterowanie temperaturą, systemami dystrybucji dźwięku czy oświetleniem pozwalają stworzyć warunki odpowiadające indywidualnym preferencjom domowników.

Zwiń / Rozwiń

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

Kable i przewody

Wysokiej jakości kable i przewody w dużym stopniu decydują o trwałości i niezawodności instalacji elektrycznych i teleinformatycznych oraz inwestycji energetycznych. W ofercie asaj.pl dostępne są kable energetyczne napowietrzne i ziemne oraz miedziane, kable do układania na stałe: jedno- i wielożyłowe, kable sterownicze, spawalnicze, kable w izolacji gumowej i polwinitowej. Posiadamy również w sprzedaży przewody telekomunikacyjne, w tym kable komputerowe, telefoniczne, głośnikowe, alarmowe oraz szeroki wybór specjalistycznych produktów stosowanych w sieciach sterowania przemysłowego. Dostarczamy kable NKT, Elpar i innych renomowanych marek.

Zwiń / Rozwiń

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

Osprzęt kablowy

Do realizacji instalacji elektrycznych niezbędny jest osprzęt kablowy umożliwiający prawidłowe mocowanie, oznakowanie i zaizolowanie przewodów oraz łączenie ich ze sobą i innymi elementami instalacji. Dostępny w asaj.pl osprzęt łączeniowy to przede wszystkim: złączki, tulejki kablowekońcówki kablowe, listwy zaciskowemufy SN i NN. Do izolacji uszczelniania przewodów  posiadamy: dławnice i przepustytaśmy izolacyjnepłaty, kształtki i rury termokurczliwe. W kategorii osprzętu mocującego posiadamy szeroki wybór akcesoriów takich jak: flopy, gwoździe, wkręty, kołki rozporowe, opaski i taśmy samozaciskowe i uchwyty mocujące.

Zwiń / Rozwiń

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

Elementy prowadzenia kabli

Poprawne ułożenie kabli i przewodów przekłada się na trwałość i bezawaryjność instalacji elektrycznej. W zależności od rodzaju – kable i przewody układa się w rurkach lub korytkach natynkowo lub podtynkowo. W ofercie asaj posiadamy trasy i korytka kablowe BAKS, listwy i kanały AKS Zielonka, rury osłonowe TT Plast, a także studnie kanałowe i inne akcesoria ułatwiające dostęp do kabli i przewodów i ich rozgałęzianie bądź konserwację.

Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii