kategorie
Filtrowanie
Kolor
Napięcie znamionowe
Producent
Cena
Producent
rozwiń/zwiń

Przewody solarne

Montaż paneli słonecznych wymaga zastosowania odpowiedniego osprzętu. Przewody solarne są odpowiedzialne za prąd przepływający w instalacji PV, a więc stanowią jeden z ważniejszych komponentów. W kategorii tej prezentujemy kable solarne w pełni bezpieczne dla użytkownika, ponieważ spełniają wymagane normy jakościowe. Dzięki temu zyskasz kable fotowoltaiczne redukujące możliwe straty energetyczne podczas przesyłania energii. Jeśli więc chcesz, aby Twoja instalacja fotowoltaiczna pracowała w prawidłowy sposób, koniecznie zapoznaj się z poniższym asortymentem!

Przewody do fotowoltaiki

Z racji tego, że instalacja fotowoltaiczna instalowana jest na zewnątrz budynku, warto wybierać komponenty odporne na zmienne czynniki zewnętrzne. Nie inaczej jest w przypadku solarnych przewodów, które powinny być wykonane z trwałych materiałów. Oprócz zmiennych warunków zewnętrznych przewody fotowoltaiczne powinny radzić sobie także z większym natężeniem prądu. W naszej ofercie przedstawiamy kable dedykowane dla mniejszych instalacji domowych, ale i większych, przemysłowych.

Dlaczego warto kupić przewody solarne z oferty asaj.pl?

Wybierając nasze kable solarne, możesz liczyć nie tylko na wysoką jakość idącą w parze z przystępną ceną, ale również na:

  • Prawidłową konstrukcję przewodów spełniających rygorystyczne wymagania.
  • Dobrą izolację redukującą ryzyko awarii przewodu podczas zmiennych warunków atmosferycznych.
  • Odporność na długą ekspozycję promieniowania UV.
  • Wysoką giętkość przewodów, dzięki czemu można je łatwiej zamontować. Sprawia to, że kable nie są mocno narażone na uszkodzenia.
  • Izolację wykonaną z trudnopalnych surowców, odpornych na zasady i kwasy, a także wydzielające niewielki dym, jeśli doszłoby do pożaru. W przypadku takiego zdarzenia, kable nie będą wydzielać korozyjnych gazów, które z kolei mogłyby skutecznie uszkodzić inne komponenty instalacji.

Dzięki naszym przewodom do fotowoltaiki szybko połączysz wszelkie komponenty instalacji fotowoltaicznej w całość. Choć wiele osób nie zwraca uwagi na te elementy, to jednak są one jedną z ważniejszych części, zapewniających prawidłową i bezpieczną pracę całej instalacji PV. Prezentujemy kable do PV spełniające wysokie wymagania PPOŻ.

Sam zakup odpowiedniego okablowania może nie być jednak wystarczający. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór fachowców, którzy prawidłowo poprowadzą przewody.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji!

zwiń

Przewody solarne