O FIRMIEASAJ jest polską, rodzinną siecią handlową, działającą w branży elektrotechnicznej, energetycznej i OZE, funkcjonującą na krajowym rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Firma już w początkowych latach istnienia zdobyła miano niekwestionowanego lidera rynku wschodniej i centralnej Polski.

Wieloletni, dynamiczny rozwój firmy sprawił, że dzisiaj ASAJ jest organizacją o zasięgu ogólnopolskim i należy do ścisłej czołówki w branży.

 

ASAJ posiada szeroką sieć sprzedaży stacjonarnej, na którą składają się różne typy jednostek (sprzedażowo - magazynowe, salony oświetlenia, biura handlowe, przedstawicielstwa), obsługujące, w zależności od lokalizacji, klientów biznesowych (branży elektrotechnicznej, energetycznej i OZE, utrzymanie ruchu i zaopatrzenie, branżowe sklepy i hurtownie, a także projektantów i architektów) oraz klientów indywidualnych.

 

Sieć stacjonarną wspiera struktura mobilna, w skład której wchodzą grupy przedstawicieli handlowych oraz branżyści ze specjalizacjami m.in. energetyka, oświetlenie techniczne, fotowoltaika, automatyka, rozdział energii. Oddzielna, dedykowana struktura mobilna wspiera i obsługuje rynek dystrybucji, a mianowicie: branżowe sklepy i hurtownie.

Powyższą sieć sprzedaży wspomaga profesjonalna platforma internetowa www.asaj.pl, która daje nowe możliwości zakupu zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym.

 

W każdym z wyżej wymienionych kanałów sprzedaży, naszych Klientów obsługują doskonale przeszkoleni doradcy, handlowcy bądź przedstawiciele handlowi. To, co jest niewątpliwym atutem i wyróżnikiem ASAJ w gronie handlowych i dystrybucyjnych organizacji na rynku ogólnopolskim, to przede wszystkim:


eksperckie podejście i fachowe doradztwo naszej wyspecjalizowanej kadry, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez unikalny system szkoleń,
✓ kompleksowość i profesjonalizm,
✓ szeroka dostępność towarów,
✓ nowoczesność wykorzystywanych technologii
✓ świadczenie usług i kompleksowych rozwiązań

ASAJ to nie tylko sieć sprzedaży. Kompleksowo i profesjonalnie oferujemy rozwiązania w zakresie:


• audytu, wyceny oraz montażu m.in.: fotowoltaiki, pomp ciepła,
• obsługi inwestycji elektrotechnicznych i energetycznych,
• projektowania i doboru oświetlenia technicznego,
• projektowania i doradztwa w zakresie automatyki i rozdziału energii,
• prefabrykacji rozdzielnic i szaf sterowniczych,
• doradztwa w zakresie oświetlenia dekoracyjnego i ogrodowego,

ASAJ Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 1
08-110 Siedlce
NIP: 8212227830
REGON: 712308273
BDO: 000097886
e-mail: asaj@asaj.pl

Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin - Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000044519, o kapitale zakładowym w wysokości 103.000 złotych.

Strategia podatkowa 2020
Strategia podatkowa 2021
Strategia podatkowa 2022

Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy