kategorie
Filtrowanie
Źródło światła w komplecie
Cena
Producent
rozwiń/zwiń

Naświetlacze, projektowy zewnętrzne

Naświetlacze zewnętrzne (inaczej reflektory ogrodowe) stosuje się w celu oświetlenia dużych przestrzeni – w ogrodach, na placach, parkingach. Najczęściej są one alternatywą dla np. lamp halogenowych.

W sklepie ASAJ oferujemy wyłącznie profesjonalne, trwałe i sprawdzone naświetlacze zewnętrzne, które wykorzystać można zarówno na posesjach prywatnych, placach przemysłowych, w obiektach sportowych czy do podświetlenia billboardów.

Dlaczego warto zakupić naświetlacz LED?

Naświetlacze LED wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale także wydajnością i energooszczędnością. Dodatkowo również większą żywotnością. Lampy zewnętrzne LED są praktycznym, trwałym i efektywnym kosztowo źródłem światła.

W naszej ofercie, oprócz klasycznych projektorów zewnętrznych, znajdziesz także naświetlacz z czujnikiem ruchu (który automatycznie uruchamia lampę) oraz modele z tzw. czujnikiem zmierzchu. Praktycznym rozwiązaniem jest też naświetlacz LED na statywie. Modele przenośne, czyli naświetlacze z akumulatorem, można wykorzystywać także w miejscach pozbawionych zasilania, np. w nowo budowanych domach, niepodłączonych jeszcze do sieci, podczas takich prac jak kładzenia gładzi.  

Jakie projektowy zewnętrzne wybrać?

W wyborze projektorów zewnętrznych kieruj się ich zastosowaniem. W zależności od funkcji i miejsca, w którym reflektory mają być wykorzystywane, potrzebować będziesz modeli o konkretnych parametrach technicznych takich jak moc i barwa światła czy szczelność.

Podczas zakupów sugeruj się przede wszystkim mocą, klasą szczelności, wytrzymałością materiałów oraz prestiżem producenta. Im wyższą moc ma naświetlacz, tym strumień światła jest intensywniejszy tym jaśniej będzie oświetlona przestrzeń, na której reflektor zostanie zastosowany. Przyjmuje się, że w warsztacie moc światła na 1m2 powinna wynosić 3W. W przypadku dużych powierzchni, takich jak np. plac budowy, najlepiej sprawdzą się naświetlacze przenośne o naturalnej barwie i mocy 100W (i więcej). W ofercie znajdziesz też modele o mocy niskiej – tj. 10W, 50W, jak i mocny – tj. powyżej 150W. Dodatkowo, odpowiadając na potrzeby Klientów, oferujemy naświetlacze o różnej kolorystyce – m.in. biały i czarny.

zwiń

Naświetlacze, projektory zew