kategorie
Filtrowanie
Cena
Producent

Latarki

Latarka jest to niezastąpiony sprzęt w każdym domu. Świetnie sprawdza się jako doświetlenie miejsc, gdzie nie dochodzi światło z zamontowanych lamp w pomieszczeniu. Zapewne nie raz mieli Państwo sytuację, gdy w domu miała miejsce awaria prądu i tym samym przerwa w jego dostawie. W tym przypadku latarki są nieocenionym przedmiotem. W sytuacji, gdy świece odeszły do lamusa, latarki na baterie lub akumulator świetnie mogą spełnić swoją funkcję jako źródło światła. Z kolei mała latarka musi znaleźć się w każdym plecaku podczas podróży.

Latarki przydatne na wyprawach

Latarka świetnie sprawdzi się również w terenie. Podczas weekendowych, bądź wakacyjnych biwaków z rodziną lub znajomymi, warto zabrać dodatkowe źródło światła. Idealnym rozwiązaniem na tego typu wyprawy będzie Latarka Mactronic Falcon Eye ALPHA 2.3. Jest to małych rozmiarów, bateryjna latarka ręczna, która dzięki posiadanej diodzie o wartości 300 lumenów, generuje światło na odległość nawet 200 metrów. Zasilana jest trzema bateriami w rozmiarze AAA. Dzięki temu rozkładanie namiotu lub spacery po zmroku nie będą problemem.

Dla porównania, innym polecanym przez nas produktem, jest latarka czołowa. Swoje zastosowanie może mieć przy górskich wyprawach, gdy nie mamy możliwości trzymać latarki w ręce. Latarka ładowalna Mactronic Vizo RC to rozwiązanie dla miłośników przemierzania górskich szlaków. Akumulator zamontowany w latarce, wystarcza na 13 godzin ciągłej pracy, a możliwość jej ładowania dzięki portowi MicroUSB staje się szybkie i wygodne. Rozproszone światło z latarki zwiększa komfort widzenia i oświetla miejsca, które są w zasięgu naszego wzroku. Latarki ledowe sprawdzą się w każdej sytuacji i doświetlą najbliższą przestrzeń. Sprawdź dostępne produkty na Asaj.pl!

Latarki akumulatorowe do doświetlania większych obszarów

Do prac terenowych lub akcji ratowniczych potrzebne są latarki profesjonalne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo latarki led o dużej mocy i regulacją strumienia świetlnego. Latarka ledowa marki Macrtronic z serii STREAMLIGHT SCENE LIGHT jest dedykowana do miejsc, gdzie potrzebujemy oświetlić duży obszar pracy lub skupić promień światła w wąskich szczelinach. Moc światła, która wydobywa się z latarki to aż 5100 lumenów. Ruchoma głowica sprawi, że komfort użytkowania i doświetlana przestrzeń ułatwi akcje ratownicze lub prace w terenie i na budowach.

Latarka na akumulator posiada wiele zalet. Jedną z głównych jest wydajność. Podczas dokonywania zakupu, należy się zastanowić do jakich celów będzie przeznaczona nasza latarka. Jeśli tylko do użytku domowego, w razie jakiejkolwiek awarii, warto zdecydować się na te, które nie mają dużej mocy. Jeśli jesteśmy zapalonymi podróżnikami potrzebujemy już bardziej profesjonalnego sprzętu.

Latarki czołowe LED mają swoje zastosowanie również przy naprawie pojazdów, gdy nasze ręce są zajęte, a doświetlenia wymaga obszar, który znajduje się pod maską samochodu. W takich sytuacjach sprawdzą się przysłowiowe ''czołówki''. W sklepie Asaj.pl znajdziesz produkt, który odpowiada Twoim potrzebom. Z ponad setki dostępnych latarek wybierz taką, która w pełni spełni Twoje oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań, nasi doradcy chętnie Państwu pomogą.

Latarki