kategorie
Filtrowanie
Cena
Producent

Gniazda podtynkowe - informacje

Gniazdo podtynkowe jest jednym z podstawowych elementów instalacji elektrycznej. To za jego pomocą w warunkach domowych i w przedsiębiorstwach, jesteśmy w stanie korzystać z funkcjonalnego sprzętu, ułatwiającego nam codzienną pracę. Ich umieszczenie powinno zapewniać przede wszystkim komfort oraz wygodę.

W wyborze gniazd podtynkowych istotne jest połączenie dwóch elementów: funkcjonalności i estetyki. Mając na uwadze te trudne do połączenia aspekty, przygotowaliśmy szeroką ofertę, która odpowie na oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Właściwości gniazd podtynkowych

Gniazdo podtynkowe montuje się w ścianach, a znaczna jego część ukryta jest pod tynkiem.  Po stronie zewnętrznej zostaje jedynie prostokątna płytka, która umożliwia włożenie danej wtyczki. Takie rozwiązanie wpływa pozytywnie na estetykę pomieszczenia.

Gniazdo podtynkowe posiada zaciski, które ułatwiają montaż i ewentualny demontaż. Tak prosta konstrukcja zostanie doceniona przez każdego Klienta – zarówno amatora, jak i doświadczonego zawodowego elektryka. Wszystkie produkty w naszym sklepie są bezpieczne, zapewniają odporność na uszkodzenia i nie ulegają zniszczeniom. Przystosowanie do wieloletniej eksploatacji i wytrzymałość to kluczowe wartości, które docenią nasi klienci.

Kiedy stosować gniazda podtynkowe?

Opisywane gniazda podtynkowe należy zamontować w każdym budynku, do którego doprowadzony jest prąd. Tylko dzięki ich poprawnemu umieszczeniu możemy bezpiecznie przyłączyć do energii wszelkie odbiorniki – poczynając od sprzętu AGD, a kończąc na maszynach przemysłowych. Ich szerokie zastosowanie staje się elementem obowiązkowym i funkcjonalnym, służącym każdej branży.  Produkty, które znajdują się w naszej ofercie różnią się między sobą parametrami – takimi jak min. prądem znamionowym.

W przypadku wątpliwości lub pytań, służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Zachęcamy tym samym do kontaktu i zakupów w naszym sklepie.

Gniazda podtynkowe