kategorie
Filtrowanie
Cena
Producent
Opis produktów

Gniazdo natynkowe - informacje

Gniazdo, stanowiące złącze i część instalacji elektrycznej, służy do podłączenia odbiorników energii. Tym samym stanowi za podstawowy element, którego staranne rozplanowanie zapewnia funkcjonalność naszego pomieszczenia. To za jego pomocą jesteśmy w stanie korzystać z najważniejszych narzędzi i codziennych obiektów. Z myślą o tym została przygotowana szeroka oferta gniazd natynkowych, które doskonale sprawdzą się zarówno w instalacji domowej, jak i przemysłowej.

Każdy z nich cechuje się starannym doborem materiałów, a także odpowiednią izolacją wewnętrzną, zapewniającą bezpieczeństwo użytkownika. Propozycje renomowanych producentów to gwarancja bezawaryjnej pracy, funkcjonalności i długiej efektywności.

Jakie gniazdo natynkowe wybrać?

Podczas wyboru gniazd natynkowych powinniśmy kierować się zarówno rodzajem montażu, jak i swoistym dopasowaniem do naszych potrzeb. Zdajemy sobie sprawę z tych indywidualnych preferencji, dlatego w tym celu, każdy z produktów posiada dokładny opis techniczny, pozwalający dokładnie wyszczególnić najważniejsze cechy gniazdek.

Produkty, które znajdą Państwo w tej kategorii różnią się między sobą ceną, ale także miejscem docelowym. Z tego też względu zachęcamy do przeanalizowania każdego z produktów, w celu wybrania modelu odpowiedniego do stawianych im oczekiwań. Dla przykładu, w przypadku montowania w pomieszczeniach z dużą wilgotnością lub w przypadku pomieszczeń, z których korzystać będą najmłodsi, powinniśmy wybierać puszki z klapką, które zapewnią dodatkową ochronę i bezpieczeństwo. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w fabrykach, magazynach i podczas używania wielogabarytowych maszyn.

Gniazdo natynkowe przewodzi prąd znamieniowy w wysokości 400V. W przypadku wątpliwości lub pytań, zachęcamy do wymiany maili lub rozmowy telefonicznej. Zespół naszych specjalistów wypowie się na temat min. sposobu mocowania lub liczby biegunów każdego, wskazanego przez Państwa modelu.

zwiń

Gniazdo natynkowe