kategorie

Przewody elektryczne do domu - informacje

Dla firm, klientów indywidualnych i dla wszystkich poszukujących szerokiej oferty przewodów elektrycznych do domu. Z myślą o wszystkich tych, którzy rozpoczynają budowanie swojego własnego M4, dla zapalonych fanów elektryki i dla planujących remont.

Przewody do układania na stałe

Przewód to jeden z elementów obwodu, służący do przekazywania i doprowadzania prądu elektrycznego. Ich odpowiedni dobór jest kluczowym krokiem w procesie urządzania i budowania naszego domu lub biura. Dlatego też bezpieczeństwo, staranne zaplanowanie i odpowiednie materiały, są podstawowymi elementami, którymi powinniśmy kierować się podczas zakupów. W produkcji najczęściej wykorzystuje się miedź i aluminium, zapewniając tym samym wytrzymałość i tak istotną higienę pracy.

Przewody elektryczne do domu, które znajdą Państwo w naszej ofercie, pochodzą od zaufanych producentów, którzy przykładają najwyższą uwagę do jakości swoich produktów.

Jakie przewody elektryczne do domu?

Przewody elektryczne do domu najczęściej produkowane są na napięcie znamionowe 300/300 V, 300/500 V, 450/750 V, 600/1000 V oraz posiadają żyły miedziane lub aluminiowe, o przekrojach w zakresie 0,5-300 mm².

Niezwykle często, w tej kategorii, wybierany jest przewód YDYP, który służy głównie do układania w instalacjach przemysłowych i domowych. Jego uniwersalność pozwala nam na montaż zarówno pod tynkiem w miejscach suchych, jak i wilgotnych. Co więcej, jest wytrzymały i posłuży również w montażu zewnętrznym. Z myślą o tej jakości prezentujemy w ofercie owe przewody YDYP oraz wiele innych – min. LGY czy DY. Te pierwsze dedykowane są pod napięcia znamionowe 500V i 750V, dzięki czemu są doskonale przystosowane do układania na stałe w urządzeniach o charakterze elektroenergetycznym. Te drugie zaś to przewody o żyle miedzianej.

W przypadku wątpliwości, który z przewodów okaże się być najodpowiedniejszym, zachęcamy do kontaktu i zaciągnięcia porad od naszych ekspertów.

Filtrowanie
Materiał żyły
Napięcie znamionowe U0 [V]
Napięcie znamionowe U [V]