Moduły rozszerzeń przekładników MRP-200A, MRP-400A dla MEW-01

Opis produktu

Moduły MRP-200A oraz MRP-400A służą do rozszerzenia możliwości pomiarowych (gdzie natężenie prądu wynosi do 200 A lub nawet 400 A) Monitora Energii Elektrycznej MEW-01. Urządzenia przeznaczonego do inteligentnego opomiarowania instalacji elektrycznych z przeznaczeniem zarówno dla użytkownika domowego do kontrolowania produkcji i zużycia energii w domu oraz dla odbiorcy instytucjonalnego wykorzystującego możliwość monitora w firmach i zakładach.  

Najważniejsze cechy urządzeń MRP-200A, MRP-400A:

  • rozszerzenie zakresu pomiarowego Monitora Energii Elektrycznej MEW-01 MRP, MEW-01, MEW-01 LIT;
  • łatwy montaż;
  • trzy przekładniki w opakowaniu;
  • maksymalna średnica przewodu dla przekładnika: 24 mm dla MRP-200A; 36 mm dla MRP-400;

Integracja Monitora Energii Elektrycznej MEW-01 i LITE z Modułami Rozszerzeń Przekładników

Urządzenia MEW-01 jak i MEW-01 LITE współpracują z modułami od wersji oprogramowania 2.8.56. Niższe wersje wymagają aktualizacji oprogramowania urządzenia.

Analiza istotnych parametrów prądu za pomocą bezpłatnej aplikacji Supla

MEW-01 to urządzenie monitorujące wszystkie istotne parametry prądu informujące użytkownika na bieżąco o wartościach konsumowanej lub wytwarzanej mocy, napięciu, mocy biernej i wielu innych parametrach. Analiza odbywa się na bieżąco w bezpłatnej aplikacji Supla lub w przypadku większej ilości urządzeń w wygodnym panelu Supla Cloud w oknie przeglądarki internetowej. Dodatkową opcją jest stworzenia powiadomień i reakcji, które zadziałają, gdy odczyty przekroczą zdefiniowane przez użytkownika wartości.

Funkcjonalność ta rozwija dodatkowo możliwości całego systemu i usprawnia pracę osoby zarządzającej instalacją. Możliwe jest bowiem wywoływanie zaprogramowanych akcji np. wtedy, gdy przekroczone zostanie napięcie lub odnotowana zostanie aberracja mogąca zwiastować awarię urządzenia lub inną nieprawidłowość w systemie.

Z wykorzystaniem MEW-01 i innych urządzeń pracujących w systemie Supla można tworzyć scenariusze, w których przykładowo po przekroczeniu określonego poziomu napięcia wywoływana będzie praca innego urządzenia.

Dane pomiarowe można w wygodny sposób opracowywać z wykorzystaniem Supla Cloud lecz możliwe jest również ich wyeksportowanie do wielu popularnych formatów takich jak xlsx, csv, ods czy html. Odczyty z urządzeń MEW-01 można również integrować z oprogramowaniem do zarządzania firmą z wykorzystaniem API i MQTT co dodatkowo czyni MEW-01 z nowymi modułami MRP-200A i MRP-400A przydatnymi w przedsiębiorstwach.

Napisz lub zadzwoń do nas!

E-mail: jerzy.jerzykowski@asaj.pl
Tel. kom. + 48 693-899-685

Towar tylko na zamówienie:

W ofercie sklepu asaj.pl!

Monitor energii elektrycznej Zamel SPL10000009 WI-FI 3F+N MEW-01

KUP TERAZ

Monitor energii elektrycznej Zamel SPL10000031 wi-fi 3F+N z anteną zewnętrzną 100A mew-01/ant zielony

KUP TERAZ

Monitor energii WiFi Zamel Supla MEW-01 LITE 3F+N dwukierunkowy 3 przekładniki 100A antena wbudowana SPL10000040

KUP TERAZ

Inne z tej kategorii:

Przyszłość oświetlenia i elektryki –...

W erze, gdzie technologia stanowi integralną część codzienności, wyobrażenie sobie życia pozbawionego elektryczności jest wyzwaniem. Począwszy od oświetlenia naszych mieszkań, a skończywszy na ładowaniu urządzeń mobilnych – nieustanny dostęp do energii elektrycznej jest kluczowy. Lecz w jaki sposób hurtownie elektryczne, te często niedostrzegane ogniwa łańcucha dostaw, wpływają na nasz świat? Zapraszamy do eksploracji głębin ewolucji, innowacji i przyszłości, którą rysują przed nami hurtownie elektryczne.

Czytaj więcej
Montaż puszek elektrycznych z marką...

Jesteś w trakcie budowy domu lub przeprowadzasz gruntowny remont swojego mieszkania? Jest to więc odpowiedni moment by zaplanować, a następnie wykonać instalację elektryczną. Jak zdążyłeś się już pewnie zorientować - […]

Czytaj więcej
Dlaczego Audyt Fotowoltaiczny jest niezbędny...

W dobie zmian klimatycznych i rosnących cen energii, energia odnawialna staje się coraz bardziej istotna. Z tego powodu, wiele osób wybiera panele fotowoltaiczne, by czerpać z bezpłatnej energii słonecznej. Warto jednak pamiętać, że regularne audyty fotowoltaiczne są kluczowe dla utrzymania optymalnej wydajności i długotrwałości takiego systemu.

Czytaj więcej
1 2 3 10