Wyłączniki różnicowoprądowe – nowa seria...

Firma ETI Polam jest jednym z pięciu największych na świecie producentów bezpieczników i jednym z wiodących przedsiębiorstw produkujących innowacyjne wyłączniki i rozłączniki. Istnieje od prawie 70 lat, zapewniając kompleksową obsługę, […]

Czytaj więcej
Montaż puszek elektrycznych z marką...

Jesteś w trakcie budowy domu lub przeprowadzasz gruntowny remont swojego mieszkania? Jest to więc odpowiedni moment by zaplanować, a następnie wykonać instalację elektryczną. Jak zdążyłeś się już pewnie zorientować - […]

Czytaj więcej
Co powinniśmy wiedzieć o złączkach...

WAGO to niezwykle uznana, niemiecka firma, produkująca doskonale znane na całym świecie systemy połączeń elektrycznych oraz komponenty do szaf, do automatyki budynkowej i przemysłowej. Jej popularność to wynik specjalistycznych, wysokiej jakości produktów, które doskonalone są od 1951 roku. Mając na względzie tę jakość - oraz chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów - w sklepie ASAJ udostępniliśmy szeroką ofertę złączek przelotowych. O ich zastosowaniu, funkcjonalności i dostępnych seriach dowiesz się więcej w nowym, poniższym wpisie blogowym.

Czytaj więcej
Gniazda multimedialne - rozwiązania dla...

Nowe technologie stają się obecne w naszych domach na coraz szerszą skalę. Korzystamy z większej ilości urządzeń multimedialnych wymagających podłączenia do odpowiednich gniazd. Stąd  gniazdo multimedialne staje się jednym z najczęściej spotykanych rodzajów osprzętu elektrycznego.

Czytaj więcej
Zewnętrzne naświetlacze LED - gdzie...

Zewnętrzne naświetlacze LED to solidne źródła światła, dzięki którym skutecznie można oświetlić wjazd lub podjazd do garażu. Wśród szczególnie popularnych są produkty EMOS Lighting z serii Profi, która wyróżnia się jakością, trwałością i funkcjonalnością.

Kiedy warto rozważyć ich montaż? W poniższym poradniku znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące tego rodzaju oświetlenia.

Czytaj więcej
Jak działa domowa instalacja fotowoltaiczna?

Rosnące ceny energię elektrycznej sprawiają, że coraz więcej osób zastanawia się nad montażem fotowoltaiki. Jak działa domowa instalacja fotowoltaiczna i czy w obecnych czasach jej założenie jest inwestycją wartą swojej ceny?

Czytaj więcej
Gniazdka i wyłączniki Sedna Design...

Seria gniazdek i wyłączników Sedna Design & Elements marki Schneider Electric wyróżnia się ciekawym designem, funkcjonalnością i trwałością. Jest to najnowsza generacja znanej i docenianej przez użytkowników serii Sedna. Nowa linia jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby użytkowników i aktualne trendy. Szeroki wybór kolorów i wykończeń pozwala dobrać osprzęt  idealnie wpasowujący się w charakter każdego wnętrza.

Czytaj więcej
Sterowanie roletami przez WiFi -...

Nowoczesny system rolet chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem, a do tego pełni rolę zabezpieczenia antywłamaniowego. To funkcjonalne rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością.

Czytaj więcej
Panele fotowoltaiczne jako źródło energii...

Już od kilkunastu lat zauważamy, że zimy w Polsce są coraz łagodniejsze, a lata – coraz bardziej upalne. Zmiany klimatu przynoszą nam m.in. coraz wyższe temperatury, a co za tym idzie - mury domów nagrzewają się zdecydowanie mocniej i szybciej, sprawiając, że we wnętrzach budynków, szczególnie latem, robi się uciążliwie gorąco.

Czytaj więcej
Oświetlenie techniczne idealne dla przemysłu

Mówiąc o oświetleniu technicznym dla przemysłu należy mieć na uwadze instalacje o zastosowaniu specjalistycznym. W porównaniu do standardowych elementów oświetleniowych wykorzystywanych w obiektach użytkowych i mieszkalnych, oświetlenie przemysłowe wyróżnia przede wszystkim specyfikacja techniczna.

Czytaj więcej