Radom/ Siedlce: Magazynier

Nr referencyjny:

Radom lub Siedlce:

Główne zadania:
- przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
- załadunki i rozładunki dostaw,
- dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów i porządek na magazynie,
- prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową,

Wymagania:
- energiczność i operatywność,
- rzetelność i dokładność,
- uprawnienia na wózki widłowe, mile widziane na suwnicę
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i wykształcenie elektryczne

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie: podstawa + premia
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy.

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja.siedlce@asaj.pl z dopiskiem w temacie wiadomości “Magazynier – Radom” lub “Magazynier – Siedlce”.

Prosimy o dopisanie w treści CV lub e-maila klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kable i przewody

Oświetlenie dla biur i przemysłu
Oświetlenie dekoracyjne
Źródła światła
Aparatura modułowa
Osprzęt elektroinstalacyjny
Energetyka
Pozostałe
Polityka prywatności