Siedlce: Sprzedawca

Nr referencyjny: Siedlce 03/2014

Główne zadania:
doradztwo, sprzedaż i obsługa Klienta,
dbałość o ekspozycję i estetykę sklepu,
sporządzanie dokumentacji handlowej,
przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
prowadzenie kasy.

Wymagania:
doświadczenie w sprzedaży artykułów technicznych (preferowane artykuły elektryczne)
lub wykształcenie średnie techniczne (preferowane elektryczne) - spełnienie jednego z ww. warunków jest konieczne
predyspozycje do pracy w handlu, energiczność, operatywność,
komunikatywność i otwartość w kontaktach z ludźmi,
sprawna obsługa komputera,

Oferujemy:
konkurencyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju zawodowego,
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy w zróżnicowanym wiekowo zespole

CV prosimy przesłać na adres:
rekrutacja@asaj.pl z dopiskiem 'Sprzedawca - Siedlce' w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie w treści CV lub e-maila klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kable i przewody

Oświetlenie dla biur i przemysłu
Oświetlenie dekoracyjne
Źródła światła
Aparatura modułowa
Osprzęt elektroinstalacyjny
Energetyka
Pozostałe
Polityka prywatności