Warszawa: Kierownik Filii

Nr referencyjny: Warszawa 03/2014

Główne zadania:

zarządzanie filią zgodnie ze standardami firmy,
realizacja polityki handlowej na podległym terenie,
kierowanie pracą zespołu handlowego,
nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz podtrzymywanie relacji z kluczowymi klientami.

Obszar odpowiedzialności:

Odpowiada za sprzedaż poprzez:

  • określanie warunków handlowych,
  • negocjowanie z kluczowymi klientami,
  • zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów.
Odpowiada za obsługę klienta.

Odpowiada za zarządzanie należnościami klientów poprzez windykację należności i przyznawanie limitów.

Odpowiada za gospodarkę magazynową i logistykę filii, obrót opakowaniami.

Odpowiada za rekrutację, rozwój i motywowanie pracowników filii.

Odpowiada za zorganizowanie pracy podległych pracowników/zespołów poprzez wyznaczanie celów i rozliczanie ich realizacji.

Odpowiada za procesy księgowe, okołosprzedażowe i administracyjne w filii.

Współodpowiada z działem marketingu za działania marketingowe na potrzeby filii poprzez:
  • merchandising,
  • tworzenie koncepcji akcji,
  • organizację i prowadzenie akcji promocyjnych, wizerunkowych w filii.

Wymagania:
  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej, preferowane w dystrybucji lub handlu hurtowym – warunek konieczny
  • umiejętność kierowania placówką handlową lub zarządzania zespołem handlowym – warunek konieczny
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • ważne prawo jazdy kat B.
  • znajomość zasad profesjonalnej obsługi klienta
  • orientacja na wyniki, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • sprawna obsługa komputera, znajomość Excel,
  • ważne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • odpowiedzialne stanowisko oraz duży zakres samodzielności i możliwości rozwoju,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy.

CV prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@asaj.pl z dopiskiem 'kierownik Warszawa Imię Nazwisko' w temacie wiadomości

Prosimy o dopisanie w treści CV lub e-maila następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ASAJ Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.'

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kable i przewody

Oświetlenie dla biur i przemysłu
Oświetlenie dekoracyjne
Źródła światła
Aparatura modułowa
Osprzęt elektroinstalacyjny
Energetyka
Pozostałe
Polityka prywatności