Białystok: Handlowiec/Doradca Techniczny

Nr referencyjny: 03/2015

Główne zadania:

·  Budowanie i utrzymywanie właściwych relacji z klientami,

·  Pozyskiwanie zamówień na towary z branży elektrotechnicznej i energetycznej,

·  Sprzedaż produktów na potrzeby przetargów, inwestycji, utrzymania ruchu itp.,

·    Doradztwo techniczne, ofertowanie, sprzedaż, koordynacja dostaw,

·    Realizowanie założonej polityki handlowej firmy,

Wymagania:

- znajomość branży energetycznej, elektrycznej i elektrotechnicznej

- wykształcenie elektryczne, energetyczne (lub pokrewne) min. średnie – warunek konieczny,
- operatywność i aktywność w działaniu,

- wysokie zdolności interpersonalne,
- sprawna obsługa komputera,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie z konkurencyjnym systemem premiowania wyników,
- dużą samodzielność działania,

- system szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb,

- bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy,

- profesjonalne narzędzia do pracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@asaj.pl z dopiskiem „Handlowiec/Doradca - Białystok – imię i nazwisko” w temacie wiadomości

Prosimy o dopisanie w treści CV lub e-maila klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kable i przewody

Oświetlenie dla biur i przemysłu
Oświetlenie dekoracyjne
Źródła światła
Aparatura modułowa
Osprzęt elektroinstalacyjny
Energetyka
Pozostałe
Polityka prywatności