Siedlce: Automatyk-Projektant Rozdzielnic

Nr referencyjny: Siedlce 06/2014

Opis stanowiska:

Projektowanie i wycena  układów zasilania oraz systemów sterowania dla automatyki przemysłowej. Tworzenie dokumentacji (w tym także weryfikacja istniejących projektów) rozdzielnic elektrycznych, szaf zasilająco-sterowniczych, rysunków montażowych, specyfikacji materiałowych oraz innych wymaganych dokumentów.

Główne zadania:

- przygotowywanie  ofert na dostarczanie rozdzielnic elektrycznych
- przygotowywanie specyfikacji materiałowych potrzebnych do przygotowywania ofer
- projektowanie i przygotowywanie dokumentacji technicznej potrzebnej do  składania      rozdzielnic elektrycznych
- współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektów
- współpraca z projektantami i kierownictwem budów
- zamawianie materiałów
- kontrola montażu, testy, pomiary, odbiory wewnętrzne

 Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (elektryka, energetyka, automatyka)
- znajomość asortymentu czołowych producentów z aparatury do rozdziału energii i automatyki
- wiedza z zakresu automatyki i elektryki
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- znajomość oprogramowania do projektowania, AutoCAD (atutem będzie znajomość programów  Rapsody, XLPro  itp.)
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- dobra organizacja pracy, zaangażowanie, inwencja, samodzielność, dokładność
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- umiejętność pracy w zespole.
- uprawnienia SEP-E, SEP-D
- uprawnienia pomiarowe

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- odpowiedzialne stanowisko oraz duży zakres samodzielności i rozwoju,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- przyjazną atmosferę pracy,

- niezbędne narzędzia pracy

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@asaj.pl  z dopiskiem 'Automatyk - Imię Nazwisko' w temacie wiadomości

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w treści CV lub e-maila następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ASAJ Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.'

Kable i przewody

Oświetlenie dla biur i przemysłu
Oświetlenie dekoracyjne
Źródła światła
Aparatura modułowa
Osprzęt elektroinstalacyjny
Energetyka
Pozostałe
Polityka prywatności