Kier. Operacyjny ds.Rozwoju Sprzedaży E-commerce

Nr referencyjny: Siedlce,Warszawa 01/2015

Kierownik operacyjny ds. rozwoju sprzedaży e-commerce

miejsce wykonywania pracy: Siedlce, Warszawa

Główne zadania:

- koordynowanie procesu wdrażania platformy e-commerce
- zarządzanie sprzedażą w kanale e-commerce
rozwój sprzedaży produktów za pośrednictwem platform B2B i B2C
- dobór strategii i narzędzi e-marketingowych wspierających sprzedaż w kanale e-commerce
- organizowanie, koordynowanie oraz kontrola pracy dedykowanego zespołu zgodnie ze standardami
- monitorowanie działań konkurencji i tendencji rynkowych w zakresie e-commerce
-  analiza sprzedaży i związanych z nią  wskaźników w kanale e-commerce
- inicjowanie rozwiązań wpływających na skuteczność sprzedaży e-commerce

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne)
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość rynku e-commerce i jego potencjału
- doświadczenie w uruchamianiu i prowadzeniu projektów e-commerce
- samodzielność w działaniu, silne zorientowanie na sukces
- rozumienie procesów sprzedażowych B2B i B2C
- zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie z konkurencyjnym systemem premiowania wyników,
- dużą samodzielność działania,

- system szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb,
- bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy,
- profesjonalne narzędzia do pracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@asaj.pl z dopiskiem „E-commerce – imię i nazwisko” w temacie wiadomości

Prosimy o dopisanie w treści CV lub e-maila klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kable i przewody

Oświetlenie dla biur i przemysłu
Oświetlenie dekoracyjne
Źródła światła
Aparatura modułowa
Osprzęt elektroinstalacyjny
Energetyka
Pozostałe
Polityka prywatności