Kontakt

Katowice


Al. Walentego Roździeńskiego 188A
40-203 Katowice

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 7:00-16:00
Sobota - nieczynne
Niedziela - nieczynne
telefon tel. (+48) 32-441-82-49
fax. (+48) 32-209-73-10
   
telefon katowice@asaj.pl



Wyświetl większą mapę

Pozostałe filie ASAJ




Centrala

ul. K. Przerwy-Tetmajera 1
08-110 Siedlce
tel. (+48) 25-644-72-88
fax. (+48) 25-644-72-99
asaj@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Biała Podlaska

ul. Sidorska 59
21-500 Biała Podlaska
tel. (+48) 83-344-40-66
fax. (+48) 83-344-40-68
biala@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Lublin

ul. Zemborzycka 55
20-445 Lublin
tel. (+48) 81-744-50-25
fax. (+48) 81-744-50-28
lublin@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Łomża

Al. Legionów 60a
18-400 Łomża
tel. (+48) 86-212-50-53
fax. (+48) 86-218-04-19
lomza@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Łuków

ul. Międzyrzecka 74
21-400 Łuków
tel. (+48) 25-798-97-28
fax. (+48) 25-798-97-27
lukow@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Mińsk Mazowiecki

ul. Piłsudskiego 34
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. (+48) 25-758-29-95
fax. (+48) 25-759-61-78
minsk@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Olsztyn

Al. Marszałka J. Piłsudskiego 70
10-450 Olsztyn
tel. (+48) 89-534-31-85
fax. (+48) 89-513-97-99
olsztyn@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Piotrków Trybunalski

ul. Łódzka 53b
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. (+48) 44-646 12 34
fax. (+48) 44-733 61 22
piotrkow@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Radom

ul. 1905 Roku 3r
26-600 Radom
tel. (+48) 48-363 70 15
fax. (+48) 48-362 18 80
radom@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Siedlce - Tetmajera

ul. K. Przerwy Tetmajera 1
08-110 Siedlce
tel. (+48) 25-644-72-88
fax. (+48) 25-644-72-99
asaj@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Siedlce - Brzeska

ul. Brzeska 131
08-110 Siedlce
tel. (+48) 25-632-38-72
fax. (+48) 25-644-21-10
brzeska@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Stojadła

ul. Warszawska 79
05-300 Stojadła
tel. (+48) 25-759-61-57
fax. (+48) 25-759-61-37
stojadla@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Rzeszów

Al. Wyzwolenia 2
35-501 Rzeszów
tel. (+48) 17-852-93-23
fax. (+48) 17-852-93-20
rzeszow@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Warszawa - Janki

Al. Krakowska 10
05-090 Janki
tel. (+48) 22-350-51-00
fax. (+48) 22-729-07-45
janki@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Białystok

Hetmańska 65
15-727 Białystok
tel. (+48) 85-745-49-88
fax. (+48) 85-745-49-88
bialystok@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Katowice

Al. Walentego Roździeńskiego 188A
40-203 Katowice
tel. (+48) 32-441-82-49
fax. (+48) 32-209-73-10
katowice@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Kozienice

Warszawska 34
26-900 Kozienice
tel. (+48) 48-614-26-68
kozienice@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Ostrowiec Świętokrzyski

Kilińskiego 39
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. (+48) 41-265-13-04
fax. (+48) 41-265-25-05
ostrowiec@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Warka

Obwodowa 16 - wjazd od ulicy Gośniewskiej
05-660 Warka
tel. (+48) 48-670-11-82
fax. (+48) 48-670-11-82
warka@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Warszawa - Białołęka

Modlińska 246A
03-152 Warszawa
tel. (+48) 22-889-56-56
fax. (+48) 22-889-56-55
bialoleka@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Wrocław

Ks. Cz. Klimasa 42/46
50-515 Wrocław
tel. (+48) 71-738-10-10
fax. (+48) 71-338-59-63
wroclaw@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie
Zamość

Górna 44 - wjazd od ulicy Legionów
22-400 Zamość
tel. (+48) 84-639-92-96
fax. (+48) 84-639-92-89
zamosc@asaj.pl

Zlokalizuj na mapie


Kable i przewody

Oświetlenie dla biur i przemysłu
Oświetlenie dekoracyjne
Źródła światła
Aparatura modułowa
Osprzęt elektroinstalacyjny
Energetyka
Pozostałe
Polityka prywatności

NEWSLETTER

Chcesz dostawać od nas informacje na temat
naszych promocji i aktualności, wyslij swój e-mail.